Rehabilitációs szolgáltatók - Adatbázis - LÁRESZ Egyesület

Látássérült személyek habilitációjával/ rehabilitációjával foglalkozó szervezetek, egyesületek. Szűkebb tevékenységi köreikbe tartoznak az elemi rehabilitációhoz kapcsolódó szolgáltatások: tájékozódás és közlekedés, mindennapos tevékenységek, funkcionális látásvizsgálat, látástréning, Braille írás-olvasás tanítása, alternatív kommunikációs technikák, informatikai, optikai és egyéb segédeszközök használata. További tevékenységei közé tartozhat a foglalkozási rehabilitáció, pszichológiai megsegítés, illetve a látássérült személyek érdekképviseletének ellátása is. Ellátási területeket tekintve vannak országosan, illetve regionálisan, vagy megyei szinten működő szervezetek.

Frissítés dátuma: 2018.12.02.

Ellátási terület

Szolgáltatók listája

Vakok és Gyengénlátók Győr-Moson-Sopron Megyei Egyesülete Rehabilitációs Központja

Ellátási terület: Győr-Moson-Sopron megye

Cím: 9023 Győr, Szigethy Attila út 109.
Telefonszám: 06-30-885-0270, 06 96 528805
E-mail cím: rehabkozpont (kukac) gyorivakok.hu
Weboldal: www.gyorivakok.hu Weboldal megnyitása új lapon