NANÓ csínytevései - Multiszenzoros fejlesztő könyv és csomag látássérült és halmozott fogyatékossággal élő kisgyermekek számára

A LÁRESZ Egyesület közbenjárásával 2019. február 21.-én szűkkörű, szakmai tájékoztató nap keretében mutatkozott be a ZEMÉ, Z.S. képviseletében Romana Chalupova cseh gyógypedagógus, a hamarosan Magyarországon is megjelenő multiszenzoros fejlesztő eszközcsomag, a NANÓ csínytevései egyik szerzője. A tájékoztató helyszínét a Gyengénlátók Általános Iskolája, EGYMI és Kollégiuma biztosította.

A projekt elsődleges célja a magyar nyelvre lefordított könyv, és a hozzá tartozó eszközök magyar családokhoz való eljuttatása, melynek segítségével maguk a szülők is bekapcsolódhatnak gyermekük vizuális képességeinek fejlesztésébe.

A családok elérésében a Gyengénlátók EGYMI működik közre. A könyv megjelenését az IKEA Lakberendezési Kft. támogatja.

További információ: http://www.nanous.cz/index_hu.html

Unknown image
Unknown image
Unknown image
Unknown image
Unknown image
Unknown image
Unknown image
Unknown image
Unknown image