Igényfelmérő kérdőív a látássérült gyermekek és felnőtt személyek számára biztosított ellátásokkal kapcsolatban

A Látássérült Személyek Rehabilitációját Szolgáló Egyesület (LÁRESZ Egyesület) által készített kérdőívekben a látássérült gyermekek, tanulók és felnőtt személyek számára biztosított szolgáltatások elérésével kapcsolatban teszünk fel kérdéseket. Gyermekek esetében a szülők, hozzátartozók véleménye szintén fontos számunkra, ezért részükre külön kérdőívet állítottunk össze, amelyben a gyermek ellátásával kapcsolatos tapasztalataikat oszthatják meg a szakemberekkel. Célunk az igények, szükségletek pontosabb feltárása, hogy a jövőben, amikor erre lehetőség adódik, ezek mentén tudjuk bővíteni az ellátást.
Kérjük, segítse munkánkat a kérdőív kitöltésével, melynek határideje 2018. november 18.

Frissítés: Az adatgyűjtés lezárult, köszönjük a segítséget a kitöltőknek.