MEGHÍVÓ

A LÁRESZ Egyesület a FOF2018 pályázati programja részeként tisztelettel meghívja önt és munkatársait az Egyesület kiadásában megjelent elektronikus könyv bemutatására.

Joseph Cutter
”A vak gyermekek önálló mozgása és közlekedése. A támogató modell.”

című könyvet angolul a Louisiana Műszaki Egyetem „A Kritikai gondolatok a vakságról (Critical Concerns in Blindness)” sorozat köteteként az IAP Information Age Publishing, Inc. kiadásában jelentette meg 2007-ben.

Időpont: 2018. november 29. csütörtök 13:30-15:15 (16:30)
Helyszín: Premier Kultcafé (1085 Budapest, Üllői út 2-4. – Baross utca 1., a Kálvin térnél)

A bemutatón részt vevő szervezetek egy tiszteletpéldányt kapnak a könyvből.

A könyv bemutatását követően Közgyűlést tartunk, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az eseményen való részvétel ingyenes, azonban előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük, részvételi szándékát az alábbi regisztrációs lap kitöltésével jelezze 2018. november 22-ig.

Regisztrációs lap

Emberi Erőforrások Minisztériuma logóLáresz Egyesület logó kék háttér sárga betűkkelFogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közhasznú Nonprofit Kft. logó